Людям з порушення зору Звичайна версія
13.02.2023

У зв’язку із запровадженням Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) у АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «БАНК ФОРВАРД» (далі – АТ «БАНК ФОРВАРД») тимчасової адміністрації та призначенням на її здійснення уповноваженої особи встановлено режим роботи банку та визначено порядок організації особистого прийому громадян.

10.02.2023

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) повідомляє про початок відкритого конкурсу з метою виведення неплатоспроможного банку АТ «БАНК ФОРВАРД» з ринку та пропонує такі способи виведення неплатоспроможного банку з ринку:

  • ліквідація банку з відчуженням у процесі ліквідації всіх або частини його активів і зобов'язань на користь приймаючого банку;
  • відчуження всіх або частини активів і зобов'язань неплатоспроможного банку на користь приймаючого банку з відкликанням банківської ліцензії неплатоспроможного банку та подальшою його ліквідацією;
  • створення та продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань неплатоспроможного банку і подальшою ліквідацією неплатоспроможного банку;
  • продаж неплатоспроможного банку інвестору.
08.02.2023

Розпочато процедуру виведення АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ФОРВАРД» (далі – АТ «БАНК ФОРВАРД») з ринку шляхом запровадження в ньому тимчасової адміністрації строком на один місяць з 08 лютого 2023 року до 07 березня 2023 року (включно).

27.02.2023

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 27 лютого 2023 року № 240 внесено зміни до умов відкритого конкурсу з метою виведення з ринку неплатоспроможного АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ФОРВАРД» (далі – АТ «БАНК ФОРВАРД»), якими, зокрема, подовжено строк подання попередньо кваліфікованою особою/банком/об’єднанням інвесторів, допущених до участі у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій на участь у виведенні з ринку АТ «БАНК ФОРВАРД» до 03 березня 2023 року (включно).

28.02.2023

З 01 березня 2023 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розпочинає виплати коштів вкладникам АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ФОРВАРД» (далі – АТ «БАНК ФОРВАРД»):

  • за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 07 лютого 2023 року включно та 
  • за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).

Кошти вкладникам АТ «БАНК ФОРВАРД» за цими договорами відшкодовуються в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня 07 лютого 2023 року. Вклади в іноземній валюті відшкодовуються у гривні, перераховані за курсом НБУ станом на кінець дня 07 лютого 2023 року.

01.03.2023

ПРЕСРЕЛІЗ   

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає виплату гарантованого відшкодування вкладникам АТ «Банк Форвард». Уже з 1 березня, відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду, буде розпочато виплату гарантованого відшкодування вкладникам банку за договорами, строк дії яких закінчився до 07 лютого 2023 року, та за договорами банківського рахунку. Завдяки дії норми про повне відшкодування коштів за вкладами на період військового стану, вкладники отримають свої кошти в обсязі 100% суми вкладу, у тому числі – відсотки, нараховані на кінець дня 07 лютого. Загалом до першої частини Загального реєстру вкладників включено інформацію про понад 48 тис. рахунків із загальною гарантованою сумою майже 316 млн грн.


08.03.2023

Розпочато процедуру ліквідації АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ФОРВАРД» (далі – АТ «БАНК ФОРВАРД») строком на три роки з 08 березня 2023 року до 07 березня 2026 року включно.

10.03.2023

З 13 березня 2023 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розпочинає відшкодування коштів вкладникам АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ФОРВАРД» (далі – АТ «БАНК ФОРВАРД») за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення. Також продовжуються виплати вкладникам за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).

15.03.2023

У АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «БАНК ФОРВАРД» (далі – АТ «БАНК ФОРВАРД») встановлено графік проведення особистого прийому громадян уповноваженою особою Фонду на здійснення ліквідації банку, визначено адресу для листування та прийому громадян.

03.04.2023

АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «БАНК ФОРВАРД» (далі – АТ «БАНК ФОРВАРД») відкрито в Національному банку України накопичувальні рахунки у національній та іноземних валютах для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед АТ «БАНК ФОРВАРД».