Людям з порушення зору Звичайна версія

Оголошення про проведення безпосереднього продажу основних засобів АТ «БАНК ФОРВАРД»

28.08.2023

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «БАНК ФОРВАРД» керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та відповідно до рішення Комітету Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації, управління та продажу майна (активів) банків від 23 серпня 2023 року № 728/23 оголошує про початок з 12 вересня 2023 року безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам майна Банку.

Перелік майна, що підлягає продажу безпосередньо юридичним та фізичним особам, наведено в Перелік активів для безпосереднього продажу.xlsx

Перелік майна містить початкові ціни.

Встановлюється відсоток зниження початкової ціни не реалізованих активів (майна), що реалізуються безпосередньо юридичним та фізичним особам, на 5 відсотків щомісяця, але не більше 10 відсотків від початкової ціни.

Ознайомитись з майном, що підлягає продажу, та оформити заяву на його придбання можна у робочі дні з 10:00 до 16:00 години (перерва з 13:00 до 13:45) за попередньою домовленістю з відповідальними працівниками Банку:

- Ральчук Олена Василівна, тел. +38(067)724-21-43, електронна адреса: [email protected]

- Федченко Олена Григорівна, тел. +38(095)270-52-68, електронна адреса: [email protected]

та гаряча лінія Банку (044) 300-02-61.

Майно знаходиться в наступних містах: м. Київ, м.Вишневе, м. Запоріжжя, м.Хмельницький, м.Дніпро, м.Житомир, м.Кам’янське, м.Львів, м.Одеса, м.Полтава, м.Харків, м.Черкаси.

Для придбання майна необхідно надати заяву на ім’я уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку за встановленою формою:

Заява на придбання (ФО).docx

Заява на придбання (ЮО та ФОП).docx

Потенційний покупець отримує рахунок-фактуру на оплату майна, оплачує повну вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок банку отримує придбане майно за актом приймання-передачі або видатковою накладною (за вимоги потенційного покупця купівлю-продаж майна буде оформлено договором).

Встановити, що потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:

- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;

- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;

- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно та поверненню не підлягає.