Людям з порушення зору Звичайна версія

До уваги кредиторів АТ «БАНК ФОРВАРД»

21.04.2023

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 20 квітня 2023 року № 473 подовжено строк формування реєстру акцептованих вимог кредиторів АТ «БАНК ФОРВАРД» до 15 травня 2023 року.

Оголошення про формування та затвердження реєстру акцептованих вимог кредиторів АТ «БАНК ФОРВАРД» буде оприлюднено на вебсайті Фонду та вебсайті АТ «БАНК ФОРВАРД», а також на сторінці Фонду в соціальній мережі Facebook.

Як повідомлялось раніше, з огляду на запроваджений в державі воєнний стан формування реєстру акцептованих вимог кредиторів АТ «БАНК ФОРВАРД» здійснюється на підставі балансових даних в розмірі залишків на рахунках контрагентів на дату запровадження процедури ліквідації АТ «БАНК ФОРВАРД».

Направити заяву про визнання вимог кредитора разом із реквізитами банківського рахунку, відкритого у діючому (платоспроможному) банку, кредитори АТ «БАНК ФОРВАРД» можуть протягом усього терміну здійснення ліквідаційної процедури банку, але не пізніше 45 днів до планової дати складання ліквідаційного балансу АТ «БАНК ФОРВАРД». Про планову дату складання ліквідаційного балансу АТ «БАНК ФОРВАРД» та кінцеву дату приймання заяв від кредиторів Фонд повідомить додатково на своєму вебсайті та вебсайті АТ «БАНК ФОРВАРД», а також на сторінці Фонду в соціальній мережі Facebook. Заяви приймаються на адресу електронної пошти: [email protected] або на поштову адресу АТ «БАНК ФОРВАРД»: вул. Саксаганського, 105, м. Київ, 01032.

Дізнатись інформацію про включення до переліку (реєстру) акцептованих вимог кредиторів АТ «БАНК ФОРВАРД» та уточнити розмір своїх кредиторських вимог клієнти АТ «БАНК ФОРВАРД» зможуть після затвердження реєстру акцептованих вимог кредиторів банку, звернувшись на «Гарячу лінію» Фонду. У випадку незгоди із акцептованою Фондом сумою вимог кредитори АТ «БАНК ФОРВАРД» можуть надіслати відповідне звернення до Фонду на адресу електронної пошти [email protected].

Довідкова інформація за номерами:

  • «Гарячої лінії» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800 105-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), +38 (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку);
  • інформаційно-консультаційного центру Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: +38 (044) 333-35-85 (згідно з тарифами оператора зв'язку);
  • АТ «БАНК ФОРВАРД»: 0 800 800 881, +38 (044) 300-01-06 (дзвінки приймаються цілодобово без вихідних).